| Rok: 2023 | Rozpočet | Skutečnost | Rozdíl v Kč | Rozdíl v % |
|---|---|---|---|---|
| Daňové příjmy | 2 364 000 | 2 927 649 | + 563 649 | + 19,25 % |
| Nedaňové příjmy | 824 566 | 1 481 620 | + 657 054 | + 44,35 % |
| Kapitálové příjmy | 28 800 | 28 800 | - 0 | - 0,00 % |
| Přijaté transfery | 79 900 | 560 056 | + 480 156 | + 85,73 % |
| Běžné výdaje | 3 357 698 | 4 765 903 | + 1 408 205 | + 29,55 % |
| Kapitálové výdaje | 0 | 1 059 735 | + 1 059 735 | + 100,00 % |
| Příjmy celkem | 3 297 266 | 4 998 125 | + 1 700 859 | + 34,03 % |
| Výdaje celkem | 3 357 698 | 5 825 638 | + 2 467 940 | + 42,36 % |
| Saldo | -60 432 | -827 513 | - 767 081 |
| Rok: 2022 | Rozpočet | Skutečnost | Rozdíl v Kč | Rozdíl v % |
|---|---|---|---|---|
| Daňové příjmy | 1 984 000 | 2 440 451 | + 456 451 | + 18,70 % |
| Nedaňové příjmy | 361 500 | 903 007 | + 541 507 | + 59,97 % |
| Kapitálové příjmy | 0 | 45 240 | + 45 240 | + 100,00 % |
| Přijaté transfery | 70 800 | 398 037 | + 327 237 | + 82,21 % |
| Běžné výdaje | 2 317 891 | 4 097 307 | + 1 779 416 | + 43,43 % |
| Kapitálové výdaje | 98 409 | 371 935 | + 273 526 | + 73,54 % |
| Příjmy celkem | 2 416 300 | 3 786 735 | + 1 370 435 | + 36,19 % |
| Výdaje celkem | 2 416 300 | 4 469 242 | + 2 052 942 | + 45,93 % |
| Saldo | 0 | -682 506 | - 682 506 |
| Rok: 2021 | Rozpočet | Skutečnost | Rozdíl v Kč | Rozdíl v % |
|---|---|---|---|---|
| Daňové příjmy | 1 771 000 | 2 086 281 | + 315 281 | + 15,11 % |
| Nedaňové příjmy | 145 880 | 198 741 | + 52 861 | + 26,60 % |
| Kapitálové příjmy | 0 | 1 514 540 | + 1 514 540 | + 100,00 % |
| Přijaté transfery | 268 100 | 1 152 669 | + 884 569 | + 76,74 % |
| Běžné výdaje | 2 521 035 | 2 987 923 | + 466 888 | + 15,63 % |
| Kapitálové výdaje | 235 000 | 3 296 850 | + 3 061 850 | + 92,87 % |
| Příjmy celkem | 2 184 980 | 4 952 232 | + 2 767 252 | + 55,88 % |
| Výdaje celkem | 2 756 035 | 6 284 773 | + 3 528 738 | + 56,15 % |
| Saldo | -571 055 | -1 332 541 | - 761 486 |
| Rok: 2020 | Rozpočet | Skutečnost | Rozdíl v Kč | Rozdíl v % |
|---|---|---|---|---|
| Daňové příjmy | 2 044 400 | 1 945 752 | - 98 648 | - 4,83 % |
| Nedaňové příjmy | 135 744 | 130 408 | - 5 336 | - 3,93 % |
| Kapitálové příjmy | 250 000 | 2 440 | - 247 560 | - 99,02 % |
| Přijaté transfery | 95 400 | 269 374 | + 173 974 | + 64,58 % |
| Běžné výdaje | 2 236 603 | 1 933 505 | - 303 098 | - 13,55 % |
| Kapitálové výdaje | 502 000 | 760 625 | + 258 625 | + 34,00 % |
| Příjmy celkem | 2 525 544 | 2 347 975 | - 177 569 | - 7,03 % |
| Výdaje celkem | 2 738 603 | 2 694 130 | - 44 473 | - 1,62 % |
| Saldo | -213 059 | -346 156 | - 133 097 |
| Rok: 2019 | Rozpočet | Skutečnost | Rozdíl v Kč | Rozdíl v % |
|---|---|---|---|---|
| Daňové příjmy | 1 821 200 | 1 975 389 | + 154 189 | + 7,81 % |
| Nedaňové příjmy | 75 710 | 430 963 | + 355 253 | + 82,43 % |
| Kapitálové příjmy | 151 000 | 31 360 | - 119 640 | - 79,23 % |
| Přijaté transfery | 241 000 | 135 400 | - 105 600 | - 43,82 % |
| Běžné výdaje | 2 158 910 | 2 490 670 | + 331 760 | + 13,32 % |
| Kapitálové výdaje | 130 000 | 332 075 | + 202 075 | + 60,85 % |
| Příjmy celkem | 2 288 910 | 2 573 112 | + 284 202 | + 11,05 % |
| Výdaje celkem | 2 288 910 | 2 822 745 | + 533 835 | + 18,91 % |
| Saldo | 0 | -249 634 | - 249 634 |
| Rok: 2018 | Rozpočet | Skutečnost | Rozdíl v Kč | Rozdíl v % |
|---|---|---|---|---|
| Daňové příjmy | 1 591 000 | 2 006 511 | + 415 511 | + 20,71 % |
| Nedaňové příjmy | 132 000 | 117 506 | - 14 494 | - 10,98 % |
| Kapitálové příjmy | 151 000 | 89 800 | - 61 200 | - 40,53 % |
| Přijaté transfery | 370 000 | 291 978 | - 78 022 | - 21,09 % |
| Běžné výdaje | 2 108 000 | 1 814 238 | - 293 762 | - 13,94 % |
| Kapitálové výdaje | 136 000 | 184 160 | + 48 160 | + 26,15 % |
| Příjmy celkem | 2 244 000 | 2 505 794 | + 261 794 | + 10,45 % |
| Výdaje celkem | 2 244 000 | 1 998 398 | - 245 602 | - 10,94 % |
| Saldo | 0 | 507 397 | + 507 397 |
| Rok: 2017 | Rozpočet | Skutečnost | Rozdíl v Kč | Rozdíl v % |
|---|---|---|---|---|
| Daňové příjmy | 1 472 000 | 1 707 903 | + 235 903 | + 13,81 % |
| Nedaňové příjmy | 213 745 | 117 487 | - 96 258 | - 45,03 % |
| Kapitálové příjmy | 334 880 | 176 253 | - 158 627 | - 47,37 % |
| Přijaté transfery | 640 000 | 335 023 | - 304 977 | - 47,65 % |
| Běžné výdaje | 2 788 101 | 1 678 037 | - 1 110 065 | - 39,81 % |
| Kapitálové výdaje | 392 899 | 180 576 | - 212 323 | - 54,04 % |
| Příjmy celkem | 2 660 625 | 2 336 666 | - 323 959 | - 12,18 % |
| Výdaje celkem | 3 181 000 | 1 858 613 | - 1 322 387 | - 41,57 % |
| Saldo | -520 375 | 478 053 | + 998 428 |
| Rok: 2016 | Rozpočet | Skutečnost | Rozdíl v Kč | Rozdíl v % |
|---|---|---|---|---|
| Daňové příjmy | 1 472 000 | 1 561 336 | + 89 336 | + 5,72 % |
| Nedaňové příjmy | 229 225 | 195 802 | - 33 423 | - 14,58 % |
| Kapitálové příjmy | 235 000 | 6 438 420 | + 6 203 420 | + 96,35 % |
| Přijaté transfery | 639 400 | 812 451 | + 173 051 | + 21,30 % |
| Běžné výdaje | 3 070 000 | 2 707 288 | - 362 712 | - 11,81 % |
| Kapitálové výdaje | 26 000 | 684 359 | + 658 359 | + 96,20 % |
| Příjmy celkem | 2 575 625 | 9 008 009 | + 6 432 384 | + 71,41 % |
| Výdaje celkem | 3 096 000 | 3 391 647 | + 295 647 | + 8,72 % |
| Saldo | -520 375 | 5 616 362 | + 6 136 737 |
| Rok: 2015 | Rozpočet | Skutečnost | Rozdíl v Kč | Rozdíl v % |
|---|---|---|---|---|
| Daňové příjmy | 1 404 780 | 1 459 448 | + 54 668 | + 3,75 % |
| Nedaňové příjmy | 195 200 | 200 105 | + 4 905 | + 2,45 % |
| Kapitálové příjmy | 60 000 | 234 780 | + 174 780 | + 74,44 % |
| Přijaté transfery | 264 400 | 394 318 | + 129 918 | + 32,95 % |
| Běžné výdaje | 1 776 065 | 1 365 846 | - 410 219 | - 23,10 % |
| Kapitálové výdaje | 127 500 | 169 060 | + 41 560 | + 24,58 % |
| Příjmy celkem | 1 924 380 | 2 288 651 | + 364 271 | + 15,92 % |
| Výdaje celkem | 1 903 565 | 1 534 906 | - 368 659 | - 19,37 % |
| Saldo | 20 815 | 753 745 | + 732 930 |
| Rok: 2014 | Rozpočet | Skutečnost | Rozdíl v Kč | Rozdíl v % |
|---|---|---|---|---|
| Daňové příjmy | 1 184 571 | 1 456 037 | + 271 466 | + 18,64 % |
| Nedaňové příjmy | 208 200 | 222 325 | + 14 125 | + 6,35 % |
| Kapitálové příjmy | 108 000 | 107 400 | - 600 | - 0,56 % |
| Přijaté transfery | 0 | 262 400 | + 262 400 | + 100,00 % |
| Běžné výdaje | 1 495 271 | 1 895 999 | + 400 728 | + 21,14 % |
| Kapitálové výdaje | 5 500 | 128 356 | + 122 856 | + 95,72 % |
| Příjmy celkem | 1 500 771 | 2 048 162 | + 547 391 | + 26,73 % |
| Výdaje celkem | 1 500 771 | 2 024 355 | + 523 584 | + 25,86 % |
| Saldo | 0 | 23 806 | + 23 806 |
| Rok: 2013 | Rozpočet | Skutečnost | Rozdíl v Kč | Rozdíl v % |
|---|---|---|---|---|
| Daňové příjmy | 1 067 000 | 1 376 868 | + 309 868 | + 22,51 % |
| Nedaňové příjmy | 258 400 | 239 644 | - 18 756 | - 7,26 % |
| Kapitálové příjmy | 60 000 | 594 889 | + 534 889 | + 89,91 % |
| Přijaté transfery | 96 100 | 107 727 | + 11 627 | + 10,79 % |
| Běžné výdaje | 1 476 000 | 1 767 569 | + 291 569 | + 16,50 % |
| Kapitálové výdaje | 5 500 | 113 000 | + 107 500 | + 95,13 % |
| Příjmy celkem | 1 481 500 | 2 319 128 | + 837 628 | + 36,12 % |
| Výdaje celkem | 1 481 500 | 1 880 569 | + 399 069 | + 21,22 % |
| Saldo | 0 | 438 559 | + 438 559 |
| Rok: 2012 | Rozpočet | Skutečnost | Rozdíl v Kč | Rozdíl v % |
|---|---|---|---|---|
| Daňové příjmy | 945 313 | 1 161 095 | + 215 782 | + 18,58 % |
| Nedaňové příjmy | 209 900 | 287 504 | + 77 604 | + 26,99 % |
| Kapitálové příjmy | 60 000 | 21 380 | - 38 620 | - 64,37 % |
| Přijaté transfery | 60 100 | 1 705 071 | + 1 644 971 | + 96,48 % |
| Běžné výdaje | 1 142 213 | 1 071 061 | - 71 152 | - 6,23 % |
| Kapitálové výdaje | 133 100 | 2 322 318 | + 2 189 218 | + 94,27 % |
| Příjmy celkem | 1 275 313 | 3 175 050 | + 1 899 737 | + 59,83 % |
| Výdaje celkem | 1 275 313 | 3 393 378 | + 2 118 065 | + 62,42 % |
| Saldo | 0 | -218 329 | - 218 329 |
| Rok: 2011 | Rozpočet | Skutečnost | Rozdíl v Kč | Rozdíl v % |
|---|---|---|---|---|
| Daňové příjmy | 956 500 | 1 039 404 | + 82 904 | + 7,98 % |
| Nedaňové příjmy | 195 125 | 217 987 | + 22 862 | + 10,49 % |
| Kapitálové příjmy | 60 000 | 88 050 | + 28 050 | + 31,86 % |
| Přijaté transfery | 7 400 | 60 787 | + 53 387 | + 87,83 % |
| Běžné výdaje | 1 212 025 | 952 664 | - 259 361 | - 21,40 % |
| Kapitálové výdaje | 7 000 | 190 232 | + 183 232 | + 96,32 % |
| Příjmy celkem | 1 219 025 | 1 406 229 | + 187 204 | + 13,31 % |
| Výdaje celkem | 1 219 025 | 1 142 896 | - 76 129 | - 6,25 % |
| Saldo | 0 | 263 333 | + 263 333 |
| Rok: 2010 | Rozpočet | Skutečnost | Rozdíl v Kč | Rozdíl v % |
|---|---|---|---|---|
| Daňové příjmy | 1 024 000 | 1 127 920 | + 103 920 | + 9,21 % |
| Nedaňové příjmy | 169 130 | 275 020 | + 105 890 | + 38,50 % |
| Kapitálové příjmy | 180 000 | 61 900 | - 118 100 | - 65,61 % |
| Přijaté transfery | 7 400 | 347 370 | + 339 970 | + 97,87 % |
| Běžné výdaje | 1 266 530 | 1 950 680 | + 684 150 | + 35,07 % |
| Kapitálové výdaje | 114 000 | 306 200 | + 192 200 | + 62,77 % |
| Příjmy celkem | 1 380 530 | 1 812 210 | + 431 680 | + 23,82 % |
| Výdaje celkem | 1 380 530 | 2 256 880 | + 876 350 | + 38,83 % |
| Saldo | 0 | -444 670 | - 444 670 |
| Třída | Průměrný rozdíl % | R > S | R = S | R < S |
|---|---|---|---|---|
| Daňové příjmy | 13,33 % | 1x | 0x | 13x |
| Nedaňové příjmy | 27,14 % | 5x | 0x | 9x |
| Kapitálové příjmy | 63,52 % | 7x | 1x | 6x |
| Přijaté transfery | 62,07 % | 3x | 0x | 11x |
| Běžné výdaje | 21,75 % | 7x | 0x | 7x |
| Kapitálové výdaje | 71,89 % | 1x | 0x | 13x |
| Příjmy celkem | 29,57 % | 2x | 0x | 12x |
| Výdaje celkem | 28,58 % | 5x | 0x | 9x |