Obec: Otín (IČO: 373877)
Kraj Vysočina
Počet obyvatel: 88
* Procentuální hodnoty vyjadřují rozdíl mezi rozpočtem (plánovanými příjmy/výdaji) a skutečností a to vždy jako podíl rozdílu mezi rozpočtem a skutečností vůči vyšší z těchto dvou hodnot.
| Rok: 2023 |
Rozpočet |
Skutečnost |
Rozdíl v Kč |
Rozdíl v % |
| Daňové příjmy |
1 996 000 |
2 524 243 |
+ 528 243 |
+ 20,93 % |
| Nedaňové příjmy |
1 664 000 |
478 066 |
- 1 185 934 |
- 71,27 % |
| Kapitálové příjmy |
0 |
0 |
- 0 |
- 0,00 % |
| Přijaté transfery |
74 900 |
357 472 |
+ 282 572 |
+ 79,05 % |
| Běžné výdaje |
3 142 490 |
2 885 437 |
- 257 053 |
- 8,18 % |
| Kapitálové výdaje |
800 000 |
833 778 |
+ 33 778 |
+ 4,05 % |
| Příjmy celkem |
3 734 900 |
3 359 781 |
- 375 119 |
- 10,04 % |
| Výdaje celkem |
3 942 490 |
3 719 214 |
- 223 276 |
- 5,66 % |
| Saldo |
-207 590 |
-359 433 |
- 151 843 |
|
| Rok: 2022 |
Rozpočet |
Skutečnost |
Rozdíl v Kč |
Rozdíl v % |
| Daňové příjmy |
1 988 000 |
2 117 057 |
+ 129 057 |
+ 6,10 % |
| Nedaňové příjmy |
1 628 000 |
1 309 266 |
- 318 734 |
- 19,58 % |
| Kapitálové příjmy |
0 |
0 |
- 0 |
- 0,00 % |
| Přijaté transfery |
70 500 |
630 984 |
+ 560 484 |
+ 88,83 % |
| Běžné výdaje |
2 953 990 |
2 158 775 |
- 795 215 |
- 26,92 % |
| Kapitálové výdaje |
1 500 000 |
263 848 |
- 1 236 152 |
- 82,41 % |
| Příjmy celkem |
3 686 500 |
4 057 307 |
+ 370 807 |
+ 9,14 % |
| Výdaje celkem |
4 453 990 |
2 422 622 |
- 2 031 368 |
- 45,61 % |
| Saldo |
-767 490 |
1 634 684 |
+ 2 402 174 |
|
| Rok: 2021 |
Rozpočet |
Skutečnost |
Rozdíl v Kč |
Rozdíl v % |
| Daňové příjmy |
1 919 400 |
1 982 377 |
+ 62 977 |
+ 3,18 % |
| Nedaňové příjmy |
3 378 000 |
239 650 |
- 3 138 350 |
- 92,91 % |
| Kapitálové příjmy |
0 |
0 |
- 0 |
- 0,00 % |
| Přijaté transfery |
70 800 |
584 331 |
+ 513 531 |
+ 87,88 % |
| Běžné výdaje |
4 168 490 |
2 001 899 |
- 2 166 592 |
- 51,98 % |
| Kapitálové výdaje |
900 000 |
525 482 |
- 374 519 |
- 41,61 % |
| Příjmy celkem |
5 368 200 |
2 806 358 |
- 2 561 842 |
- 47,72 % |
| Výdaje celkem |
5 068 490 |
2 527 380 |
- 2 541 110 |
- 50,14 % |
| Saldo |
299 710 |
278 978 |
- 20 732 |
|
| Rok: 2020 |
Rozpočet |
Skutečnost |
Rozdíl v Kč |
Rozdíl v % |
| Daňové příjmy |
1 980 950 |
1 733 225 |
- 247 725 |
- 12,51 % |
| Nedaňové příjmy |
1 190 000 |
3 531 077 |
+ 2 341 077 |
+ 66,30 % |
| Kapitálové příjmy |
0 |
0 |
- 0 |
- 0,00 % |
| Přijaté transfery |
68 100 |
541 610 |
+ 473 510 |
+ 87,43 % |
| Běžné výdaje |
2 197 240 |
3 970 284 |
+ 1 773 044 |
+ 44,66 % |
| Kapitálové výdaje |
1 300 000 |
356 237 |
- 943 763 |
- 72,60 % |
| Příjmy celkem |
3 239 050 |
5 805 912 |
+ 2 566 862 |
+ 44,21 % |
| Výdaje celkem |
3 497 240 |
4 326 521 |
+ 829 281 |
+ 19,17 % |
| Saldo |
-258 190 |
1 479 391 |
+ 1 737 581 |
|
| Rok: 2019 |
Rozpočet |
Skutečnost |
Rozdíl v Kč |
Rozdíl v % |
| Daňové příjmy |
1 735 500 |
1 914 751 |
+ 179 251 |
+ 9,36 % |
| Nedaňové příjmy |
873 000 |
667 557 |
- 205 443 |
- 23,53 % |
| Kapitálové příjmy |
0 |
265 615 |
+ 265 615 |
+ 100,00 % |
| Přijaté transfery |
60 900 |
217 781 |
+ 156 881 |
+ 72,04 % |
| Běžné výdaje |
1 404 820 |
1 613 688 |
+ 208 868 |
+ 12,94 % |
| Kapitálové výdaje |
1 300 000 |
465 740 |
- 834 260 |
- 64,17 % |
| Příjmy celkem |
2 669 400 |
3 065 704 |
+ 396 304 |
+ 12,93 % |
| Výdaje celkem |
2 704 820 |
2 079 428 |
- 625 393 |
- 23,12 % |
| Saldo |
-35 420 |
986 276 |
+ 1 021 696 |
|
| Rok: 2018 |
Rozpočet |
Skutečnost |
Rozdíl v Kč |
Rozdíl v % |
| Daňové příjmy |
1 595 300 |
1 677 498 |
+ 82 198 |
+ 4,90 % |
| Nedaňové příjmy |
843 000 |
688 977 |
- 154 023 |
- 18,27 % |
| Kapitálové příjmy |
0 |
17 540 |
+ 17 540 |
+ 100,00 % |
| Přijaté transfery |
60 900 |
206 739 |
+ 145 839 |
+ 70,54 % |
| Běžné výdaje |
1 934 115 |
1 416 968 |
- 517 147 |
- 26,74 % |
| Kapitálové výdaje |
1 300 000 |
91 895 |
- 1 208 105 |
- 92,93 % |
| Příjmy celkem |
2 499 200 |
2 590 754 |
+ 91 554 |
+ 3,53 % |
| Výdaje celkem |
3 234 115 |
1 508 863 |
- 1 725 252 |
- 53,35 % |
| Saldo |
-734 915 |
1 081 892 |
+ 1 816 807 |
|
| Rok: 2017 |
Rozpočet |
Skutečnost |
Rozdíl v Kč |
Rozdíl v % |
| Daňové příjmy |
1 341 600 |
1 553 237 |
+ 211 637 |
+ 13,63 % |
| Nedaňové příjmy |
737 000 |
321 708 |
- 415 292 |
- 56,35 % |
| Kapitálové příjmy |
0 |
0 |
- 0 |
- 0,00 % |
| Přijaté transfery |
57 800 |
189 480 |
+ 131 680 |
+ 69,50 % |
| Běžné výdaje |
1 431 975 |
1 523 601 |
+ 91 626 |
+ 6,01 % |
| Kapitálové výdaje |
1 000 000 |
291 381 |
- 708 619 |
- 70,86 % |
| Příjmy celkem |
2 136 400 |
2 064 426 |
- 71 974 |
- 3,37 % |
| Výdaje celkem |
2 431 975 |
1 814 982 |
- 616 993 |
- 25,37 % |
| Saldo |
-295 575 |
249 443 |
+ 545 018 |
|
| Rok: 2016 |
Rozpočet |
Skutečnost |
Rozdíl v Kč |
Rozdíl v % |
| Daňové příjmy |
1 189 700 |
1 338 636 |
+ 148 936 |
+ 11,13 % |
| Nedaňové příjmy |
734 000 |
625 887 |
- 108 113 |
- 14,73 % |
| Kapitálové příjmy |
0 |
0 |
- 0 |
- 0,00 % |
| Přijaté transfery |
55 000 |
197 052 |
+ 142 052 |
+ 72,09 % |
| Běžné výdaje |
1 020 994 |
1 200 203 |
+ 179 209 |
+ 14,93 % |
| Kapitálové výdaje |
0 |
470 628 |
+ 470 628 |
+ 100,00 % |
| Příjmy celkem |
1 978 700 |
2 161 575 |
+ 182 875 |
+ 8,46 % |
| Výdaje celkem |
1 020 994 |
1 670 831 |
+ 649 837 |
+ 38,89 % |
| Saldo |
957 706 |
490 744 |
- 466 962 |
|
| Rok: 2015 |
Rozpočet |
Skutečnost |
Rozdíl v Kč |
Rozdíl v % |
| Daňové příjmy |
1 065 300 |
1 234 743 |
+ 169 443 |
+ 13,72 % |
| Nedaňové příjmy |
192 800 |
286 485 |
+ 93 685 |
+ 32,70 % |
| Kapitálové příjmy |
0 |
27 500 |
+ 27 500 |
+ 100,00 % |
| Přijaté transfery |
54 400 |
159 800 |
+ 105 400 |
+ 65,96 % |
| Běžné výdaje |
1 312 500 |
1 279 871 |
- 32 629 |
- 2,49 % |
| Kapitálové výdaje |
0 |
47 868 |
+ 47 868 |
+ 100,00 % |
| Příjmy celkem |
1 312 500 |
1 708 527 |
+ 396 027 |
+ 23,18 % |
| Výdaje celkem |
1 312 500 |
1 327 739 |
+ 15 239 |
+ 1,15 % |
| Saldo |
0 |
380 788 |
+ 380 788 |
|
| Rok: 2014 |
Rozpočet |
Skutečnost |
Rozdíl v Kč |
Rozdíl v % |
| Daňové příjmy |
1 065 300 |
1 157 392 |
+ 92 092 |
+ 7,96 % |
| Nedaňové příjmy |
207 200 |
412 423 |
+ 205 223 |
+ 49,76 % |
| Kapitálové příjmy |
0 |
0 |
- 0 |
- 0,00 % |
| Přijaté transfery |
54 400 |
174 360 |
+ 119 960 |
+ 68,80 % |
| Běžné výdaje |
1 326 900 |
1 026 177 |
- 300 723 |
- 22,66 % |
| Kapitálové výdaje |
0 |
0 |
- 0 |
- 0,00 % |
| Příjmy celkem |
1 326 900 |
1 744 175 |
+ 417 275 |
+ 23,92 % |
| Výdaje celkem |
1 326 900 |
1 026 177 |
- 300 723 |
- 22,66 % |
| Saldo |
0 |
717 998 |
+ 717 998 |
|
| Rok: 2013 |
Rozpočet |
Skutečnost |
Rozdíl v Kč |
Rozdíl v % |
| Daňové příjmy |
892 500 |
1 080 450 |
+ 187 950 |
+ 17,40 % |
| Nedaňové příjmy |
200 500 |
168 678 |
- 31 822 |
- 15,87 % |
| Kapitálové příjmy |
0 |
0 |
- 0 |
- 0,00 % |
| Přijaté transfery |
54 400 |
180 032 |
+ 125 632 |
+ 69,78 % |
| Běžné výdaje |
1 147 400 |
1 063 827 |
- 83 573 |
- 7,28 % |
| Kapitálové výdaje |
0 |
0 |
- 0 |
- 0,00 % |
| Příjmy celkem |
1 147 400 |
1 429 160 |
+ 281 760 |
+ 19,72 % |
| Výdaje celkem |
1 147 400 |
1 063 827 |
- 83 573 |
- 7,28 % |
| Saldo |
0 |
365 334 |
+ 365 334 |
|
| Rok: 2012 |
Rozpočet |
Skutečnost |
Rozdíl v Kč |
Rozdíl v % |
| Daňové příjmy |
836 900 |
891 295 |
+ 54 395 |
+ 6,10 % |
| Nedaňové příjmy |
281 700 |
127 786 |
- 153 914 |
- 54,64 % |
| Kapitálové příjmy |
0 |
0 |
- 0 |
- 0,00 % |
| Přijaté transfery |
60 100 |
174 272 |
+ 114 172 |
+ 65,51 % |
| Běžné výdaje |
1 178 700 |
959 070 |
- 219 630 |
- 18,63 % |
| Kapitálové výdaje |
0 |
0 |
- 0 |
- 0,00 % |
| Příjmy celkem |
1 178 700 |
1 193 352 |
+ 14 652 |
+ 1,23 % |
| Výdaje celkem |
1 178 700 |
959 070 |
- 219 630 |
- 18,63 % |
| Saldo |
0 |
234 282 |
+ 234 282 |
|
| Rok: 2011 |
Rozpočet |
Skutečnost |
Rozdíl v Kč |
Rozdíl v % |
| Daňové příjmy |
887 100 |
889 342 |
+ 2 242 |
+ 0,25 % |
| Nedaňové příjmy |
564 700 |
300 077 |
- 264 623 |
- 46,86 % |
| Kapitálové příjmy |
0 |
1 440 |
+ 1 440 |
+ 100,00 % |
| Přijaté transfery |
60 100 |
142 553 |
+ 82 453 |
+ 57,84 % |
| Běžné výdaje |
1 511 900 |
1 070 050 |
- 441 850 |
- 29,22 % |
| Kapitálové výdaje |
0 |
8 388 |
+ 8 388 |
+ 100,00 % |
| Příjmy celkem |
1 511 900 |
1 333 412 |
- 178 488 |
- 11,81 % |
| Výdaje celkem |
1 511 900 |
1 078 438 |
- 433 462 |
- 28,67 % |
| Saldo |
0 |
254 975 |
+ 254 975 |
|
| Rok: 2010 |
Rozpočet |
Skutečnost |
Rozdíl v Kč |
Rozdíl v % |
| Daňové příjmy |
840 600 |
934 600 |
+ 94 000 |
+ 10,06 % |
| Nedaňové příjmy |
324 700 |
812 720 |
+ 488 020 |
+ 60,05 % |
| Kapitálové příjmy |
0 |
4 100 |
+ 4 100 |
+ 100,00 % |
| Přijaté transfery |
79 800 |
217 750 |
+ 137 950 |
+ 63,35 % |
| Běžné výdaje |
1 245 100 |
1 125 380 |
- 119 720 |
- 9,62 % |
| Kapitálové výdaje |
0 |
18 000 |
+ 18 000 |
+ 100,00 % |
| Příjmy celkem |
1 245 100 |
1 969 170 |
+ 724 070 |
+ 36,77 % |
| Výdaje celkem |
1 245 100 |
1 143 380 |
- 101 720 |
- 8,17 % |
| Saldo |
0 |
825 790 |
+ 825 790 |
|
Průměrný rozdíl mezi rozpočtem a skutečností (celé období)
| Třída |
Průměrný rozdíl % |
R > S |
R = S |
R < S |
| Daňové příjmy |
9,80 % |
1x |
0x |
13x |
| Nedaňové příjmy |
44,49 % |
10x |
0x |
4x |
| Kapitálové příjmy |
35,71 % |
0x |
9x |
5x |
| Přijaté transfery |
72,76 % |
0x |
0x |
14x |
| Běžné výdaje |
20,16 % |
10x |
0x |
4x |
| Kapitálové výdaje |
59,19 % |
6x |
3x |
5x |
| Příjmy celkem |
18,29 % |
4x |
0x |
10x |
| Výdaje celkem |
24,85 % |
11x |
0x |
3x |