| Rok: 2023 | Rozpočet | Skutečnost | Rozdíl v Kč | Rozdíl v % |
|---|---|---|---|---|
| Daňové příjmy | 6 603 000 | 7 338 395 | + 735 395 | + 10,02 % |
| Nedaňové příjmy | 1 012 000 | 1 229 362 | + 217 362 | + 17,68 % |
| Kapitálové příjmy | 680 000 | 444 750 | - 235 250 | - 34,60 % |
| Přijaté transfery | 297 000 | 2 512 014 | + 2 215 014 | + 88,18 % |
| Běžné výdaje | 6 466 000 | 7 201 018 | + 735 018 | + 10,21 % |
| Kapitálové výdaje | 1 550 000 | 3 265 554 | + 1 715 554 | + 52,53 % |
| Příjmy celkem | 8 592 000 | 11 524 521 | + 2 932 521 | + 25,45 % |
| Výdaje celkem | 8 016 000 | 10 466 572 | + 2 450 572 | + 23,41 % |
| Saldo | 576 000 | 1 057 949 | + 481 949 |
| Rok: 2022 | Rozpočet | Skutečnost | Rozdíl v Kč | Rozdíl v % |
|---|---|---|---|---|
| Daňové příjmy | 5 033 000 | 6 276 216 | + 1 243 216 | + 19,81 % |
| Nedaňové příjmy | 1 086 400 | 934 601 | - 151 799 | - 13,97 % |
| Kapitálové příjmy | 532 000 | 12 500 | - 519 500 | - 97,65 % |
| Přijaté transfery | 1 591 000 | 2 190 990 | + 599 990 | + 27,38 % |
| Běžné výdaje | 6 326 500 | 6 556 366 | + 229 866 | + 3,51 % |
| Kapitálové výdaje | 780 000 | 1 727 993 | + 947 993 | + 54,86 % |
| Příjmy celkem | 8 242 400 | 9 414 308 | + 1 171 908 | + 12,45 % |
| Výdaje celkem | 7 106 500 | 8 284 359 | + 1 177 859 | + 14,22 % |
| Saldo | 1 135 900 | 1 129 949 | - 5 951 |
| Rok: 2021 | Rozpočet | Skutečnost | Rozdíl v Kč | Rozdíl v % |
|---|---|---|---|---|
| Daňové příjmy | 4 308 000 | 5 115 329 | + 807 329 | + 15,78 % |
| Nedaňové příjmy | 2 032 000 | 1 609 157 | - 422 843 | - 20,81 % |
| Kapitálové příjmy | 65 000 | 11 500 | - 53 500 | - 82,31 % |
| Přijaté transfery | 1 332 000 | 624 184 | - 707 816 | - 53,14 % |
| Běžné výdaje | 4 944 000 | 5 645 539 | + 701 539 | + 12,43 % |
| Kapitálové výdaje | 1 910 000 | 2 613 100 | + 703 100 | + 26,91 % |
| Příjmy celkem | 7 737 000 | 7 360 171 | - 376 829 | - 4,87 % |
| Výdaje celkem | 6 854 000 | 8 258 639 | + 1 404 639 | + 17,01 % |
| Saldo | 883 000 | -898 468 | - 1 781 468 |
| Rok: 2020 | Rozpočet | Skutečnost | Rozdíl v Kč | Rozdíl v % |
|---|---|---|---|---|
| Daňové příjmy | 4 992 500 | 4 446 773 | - 545 727 | - 10,93 % |
| Nedaňové příjmy | 1 091 164 | 1 149 088 | + 57 924 | + 5,04 % |
| Kapitálové příjmy | 125 000 | 94 600 | - 30 400 | - 24,32 % |
| Přijaté transfery | 71 969 | 1 944 868 | + 1 872 899 | + 96,30 % |
| Běžné výdaje | 5 420 647 | 4 133 845 | - 1 286 802 | - 23,74 % |
| Kapitálové výdaje | 846 000 | 2 117 595 | + 1 271 595 | + 60,05 % |
| Příjmy celkem | 6 280 633 | 7 635 328 | + 1 354 695 | + 17,74 % |
| Výdaje celkem | 6 266 647 | 6 251 440 | - 15 207 | - 0,24 % |
| Saldo | 13 986 | 1 383 888 | + 1 369 902 |
| Rok: 2019 | Rozpočet | Skutečnost | Rozdíl v Kč | Rozdíl v % |
|---|---|---|---|---|
| Daňové příjmy | 4 462 470 | 4 854 848 | + 392 378 | + 8,08 % |
| Nedaňové příjmy | 541 940 | 457 003 | - 84 937 | - 15,67 % |
| Kapitálové příjmy | 30 000 | 0 | - 30 000 | - 100,00 % |
| Přijaté transfery | 61 500 | 581 417 | + 519 917 | + 89,42 % |
| Běžné výdaje | 5 347 968 | 5 168 942 | - 179 026 | - 3,35 % |
| Kapitálové výdaje | 1 260 000 | 146 478 | - 1 113 522 | - 88,37 % |
| Příjmy celkem | 5 095 910 | 5 893 269 | + 797 359 | + 13,53 % |
| Výdaje celkem | 6 607 968 | 5 315 420 | - 1 292 548 | - 19,56 % |
| Saldo | -1 512 058 | 577 849 | + 2 089 907 |
| Rok: 2018 | Rozpočet | Skutečnost | Rozdíl v Kč | Rozdíl v % |
|---|---|---|---|---|
| Daňové příjmy | 4 188 010 | 4 329 519 | + 141 509 | + 3,27 % |
| Nedaňové příjmy | 463 135 | 521 473 | + 58 338 | + 11,19 % |
| Kapitálové příjmy | 15 000 | 4 950 | - 10 050 | - 67,00 % |
| Přijaté transfery | 121 500 | 221 829 | + 100 329 | + 45,23 % |
| Běžné výdaje | 3 709 591 | 3 990 677 | + 281 086 | + 7,04 % |
| Kapitálové výdaje | 2 150 000 | 377 137 | - 1 772 863 | - 82,46 % |
| Příjmy celkem | 4 787 645 | 5 077 770 | + 290 125 | + 5,71 % |
| Výdaje celkem | 5 859 591 | 4 367 814 | - 1 491 777 | - 25,46 % |
| Saldo | -1 071 946 | 709 956 | + 1 781 902 |
| Rok: 2017 | Rozpočet | Skutečnost | Rozdíl v Kč | Rozdíl v % |
|---|---|---|---|---|
| Daňové příjmy | 3 606 800 | 3 964 723 | + 357 923 | + 9,03 % |
| Nedaňové příjmy | 372 000 | 466 756 | + 94 756 | + 20,30 % |
| Kapitálové příjmy | 30 000 | 0 | - 30 000 | - 100,00 % |
| Přijaté transfery | 55 400 | 739 373 | + 683 973 | + 92,51 % |
| Běžné výdaje | 2 809 300 | 3 230 304 | + 421 004 | + 13,03 % |
| Kapitálové výdaje | 1 154 000 | 1 961 174 | + 807 174 | + 41,16 % |
| Příjmy celkem | 4 064 200 | 5 170 851 | + 1 106 651 | + 21,40 % |
| Výdaje celkem | 3 963 300 | 5 191 479 | + 1 228 179 | + 23,66 % |
| Saldo | 100 900 | -20 627 | - 121 527 |
| Rok: 2016 | Rozpočet | Skutečnost | Rozdíl v Kč | Rozdíl v % |
|---|---|---|---|---|
| Daňové příjmy | 3 142 900 | 3 604 699 | + 461 799 | + 12,81 % |
| Nedaňové příjmy | 264 700 | 344 442 | + 79 742 | + 23,15 % |
| Kapitálové příjmy | 0 | 4 850 | + 4 850 | + 100,00 % |
| Přijaté transfery | 55 400 | 769 336 | + 713 936 | + 92,80 % |
| Běžné výdaje | 2 637 600 | 3 081 799 | + 444 199 | + 14,41 % |
| Kapitálové výdaje | 227 000 | 2 224 125 | + 1 997 125 | + 89,79 % |
| Příjmy celkem | 3 463 000 | 4 723 326 | + 1 260 326 | + 26,68 % |
| Výdaje celkem | 2 864 600 | 5 305 924 | + 2 441 324 | + 46,01 % |
| Saldo | 598 400 | -582 598 | - 1 180 998 |
| Rok: 2015 | Rozpočet | Skutečnost | Rozdíl v Kč | Rozdíl v % |
|---|---|---|---|---|
| Daňové příjmy | 3 173 700 | 3 294 349 | + 120 649 | + 3,66 % |
| Nedaňové příjmy | 273 040 | 428 480 | + 155 440 | + 36,28 % |
| Kapitálové příjmy | 0 | 0 | - 0 | - 0,00 % |
| Přijaté transfery | 56 200 | 295 200 | + 239 000 | + 80,96 % |
| Běžné výdaje | 2 378 470 | 2 726 179 | + 347 709 | + 12,75 % |
| Kapitálové výdaje | 734 000 | 982 604 | + 248 604 | + 25,30 % |
| Příjmy celkem | 3 502 940 | 4 018 029 | + 515 089 | + 12,82 % |
| Výdaje celkem | 3 112 470 | 3 708 783 | + 596 313 | + 16,08 % |
| Saldo | 390 470 | 309 246 | - 81 224 |
| Rok: 2014 | Rozpočet | Skutečnost | Rozdíl v Kč | Rozdíl v % |
|---|---|---|---|---|
| Daňové příjmy | 2 836 900 | 3 236 849 | + 399 949 | + 12,36 % |
| Nedaňové příjmy | 332 060 | 414 679 | + 82 619 | + 19,92 % |
| Kapitálové příjmy | 0 | 150 000 | + 150 000 | + 100,00 % |
| Přijaté transfery | 56 100 | 111 584 | + 55 484 | + 49,72 % |
| Běžné výdaje | 2 433 080 | 2 624 409 | + 191 329 | + 7,29 % |
| Kapitálové výdaje | 769 300 | 208 462 | - 560 838 | - 72,90 % |
| Příjmy celkem | 3 225 060 | 3 913 112 | + 688 052 | + 17,58 % |
| Výdaje celkem | 3 202 380 | 2 832 871 | - 369 509 | - 11,54 % |
| Saldo | 22 680 | 1 080 241 | + 1 057 561 |
| Rok: 2013 | Rozpočet | Skutečnost | Rozdíl v Kč | Rozdíl v % |
|---|---|---|---|---|
| Daňové příjmy | 2 966 900 | 2 955 748 | - 11 152 | - 0,38 % |
| Nedaňové příjmy | 399 800 | 451 434 | + 51 634 | + 11,44 % |
| Kapitálové příjmy | 0 | 90 085 | + 90 085 | + 100,00 % |
| Přijaté transfery | 93 520 | 1 495 489 | + 1 401 969 | + 93,75 % |
| Běžné výdaje | 2 350 210 | 2 521 371 | + 171 161 | + 6,79 % |
| Kapitálové výdaje | 1 110 010 | 2 832 422 | + 1 722 412 | + 60,81 % |
| Příjmy celkem | 3 460 220 | 4 992 756 | + 1 532 536 | + 30,70 % |
| Výdaje celkem | 3 460 220 | 5 353 793 | + 1 893 573 | + 35,37 % |
| Saldo | 0 | -361 037 | - 361 037 |
| Rok: 2012 | Rozpočet | Skutečnost | Rozdíl v Kč | Rozdíl v % |
|---|---|---|---|---|
| Daňové příjmy | 2 567 200 | 2 503 360 | - 63 840 | - 2,49 % |
| Nedaňové příjmy | 530 300 | 646 169 | + 115 869 | + 17,93 % |
| Kapitálové příjmy | 0 | 0 | - 0 | - 0,00 % |
| Přijaté transfery | 212 520 | 446 384 | + 233 864 | + 52,39 % |
| Běžné výdaje | 2 638 190 | 2 264 278 | - 373 912 | - 14,17 % |
| Kapitálové výdaje | 898 000 | 1 095 096 | + 197 096 | + 18,00 % |
| Příjmy celkem | 3 310 020 | 3 595 913 | + 285 893 | + 7,95 % |
| Výdaje celkem | 3 536 190 | 3 359 374 | - 176 816 | - 5,00 % |
| Saldo | -226 170 | 236 539 | + 462 709 |
| Rok: 2011 | Rozpočet | Skutečnost | Rozdíl v Kč | Rozdíl v % |
|---|---|---|---|---|
| Daňové příjmy | 2 522 700 | 2 696 012 | + 173 312 | + 6,43 % |
| Nedaňové příjmy | 363 260 | 648 250 | + 284 990 | + 43,96 % |
| Kapitálové příjmy | 0 | 0 | - 0 | - 0,00 % |
| Přijaté transfery | 2 106 610 | 1 457 691 | - 648 919 | - 30,80 % |
| Běžné výdaje | 2 421 820 | 2 785 975 | + 364 155 | + 13,07 % |
| Kapitálové výdaje | 3 003 650 | 1 924 842 | - 1 078 808 | - 35,92 % |
| Příjmy celkem | 4 992 570 | 4 801 953 | - 190 617 | - 3,82 % |
| Výdaje celkem | 5 425 470 | 4 710 817 | - 714 653 | - 13,17 % |
| Saldo | -432 900 | 91 136 | + 524 036 |
| Rok: 2010 | Rozpočet | Skutečnost | Rozdíl v Kč | Rozdíl v % |
|---|---|---|---|---|
| Daňové příjmy | 1 983 000 | 2 510 020 | + 527 020 | + 21,00 % |
| Nedaňové příjmy | 325 000 | 566 860 | + 241 860 | + 42,67 % |
| Kapitálové příjmy | 0 | 9 630 | + 9 630 | + 100,00 % |
| Přijaté transfery | 189 200 | 1 021 380 | + 832 180 | + 81,48 % |
| Běžné výdaje | 2 274 740 | 2 472 980 | + 198 240 | + 8,02 % |
| Kapitálové výdaje | 270 650 | 1 004 680 | + 734 030 | + 73,06 % |
| Příjmy celkem | 2 497 200 | 4 107 890 | + 1 610 690 | + 39,21 % |
| Výdaje celkem | 2 545 390 | 3 477 660 | + 932 270 | + 26,81 % |
| Saldo | -48 190 | 630 230 | + 678 420 |
| Třída | Průměrný rozdíl % | R > S | R = S | R < S |
|---|---|---|---|---|
| Daňové příjmy | 9,72 % | 3x | 0x | 11x |
| Nedaňové příjmy | 21,43 % | 3x | 0x | 11x |
| Kapitálové příjmy | 64,71 % | 7x | 3x | 4x |
| Přijaté transfery | 69,58 % | 2x | 0x | 12x |
| Běžné výdaje | 10,70 % | 3x | 0x | 11x |
| Kapitálové výdaje | 55,87 % | 4x | 0x | 10x |
| Příjmy celkem | 17,14 % | 2x | 0x | 12x |
| Výdaje celkem | 19,82 % | 6x | 0x | 8x |