| Rok: 2023 | Rozpočet | Skutečnost | Rozdíl v Kč | Rozdíl v % |
|---|---|---|---|---|
| Daňové příjmy | 12 035 000 | 14 127 612 | + 2 092 612 | + 14,81 % |
| Nedaňové příjmy | 1 026 661 | 1 608 300 | + 581 639 | + 36,16 % |
| Kapitálové příjmy | 0 | 0 | - 0 | - 0,00 % |
| Přijaté transfery | 17 386 977 | 2 805 001 | - 14 581 976 | - 83,87 % |
| Běžné výdaje | 12 676 200 | 14 440 894 | + 1 764 694 | + 12,22 % |
| Kapitálové výdaje | 34 692 280 | 4 706 072 | - 29 986 208 | - 86,43 % |
| Příjmy celkem | 30 448 638 | 18 540 913 | - 11 907 725 | - 39,11 % |
| Výdaje celkem | 47 368 480 | 19 146 966 | - 28 221 514 | - 59,58 % |
| Saldo | -16 919 842 | -606 053 | + 16 313 789 |
| Rok: 2022 | Rozpočet | Skutečnost | Rozdíl v Kč | Rozdíl v % |
|---|---|---|---|---|
| Daňové příjmy | 10 417 000 | 12 698 430 | + 2 281 430 | + 17,97 % |
| Nedaňové příjmy | 1 117 761 | 1 119 698 | + 1 937 | + 0,17 % |
| Kapitálové příjmy | 0 | 0 | - 0 | - 0,00 % |
| Přijaté transfery | 10 261 062 | 8 929 743 | - 1 331 319 | - 12,97 % |
| Běžné výdaje | 11 251 272 | 16 047 096 | + 4 795 824 | + 29,89 % |
| Kapitálové výdaje | 16 602 810 | 18 104 769 | + 1 501 959 | + 8,30 % |
| Příjmy celkem | 21 795 823 | 22 747 871 | + 952 048 | + 4,19 % |
| Výdaje celkem | 27 854 082 | 34 151 864 | + 6 297 782 | + 18,44 % |
| Saldo | -6 058 259 | -11 403 993 | - 5 345 734 |
| Rok: 2021 | Rozpočet | Skutečnost | Rozdíl v Kč | Rozdíl v % |
|---|---|---|---|---|
| Daňové příjmy | 9 414 000 | 10 387 268 | + 973 268 | + 9,37 % |
| Nedaňové příjmy | 915 061 | 1 082 028 | + 166 967 | + 15,43 % |
| Kapitálové příjmy | 0 | 87 200 | + 87 200 | + 100,00 % |
| Přijaté transfery | 430 000 | 1 327 659 | + 897 659 | + 67,61 % |
| Běžné výdaje | 8 896 261 | 11 636 257 | + 2 739 996 | + 23,55 % |
| Kapitálové výdaje | 1 862 800 | 2 656 889 | + 794 089 | + 29,89 % |
| Příjmy celkem | 10 759 061 | 12 884 155 | + 2 125 094 | + 16,49 % |
| Výdaje celkem | 10 759 061 | 14 293 146 | + 3 534 085 | + 24,73 % |
| Saldo | 0 | -1 408 991 | - 1 408 991 |
| Rok: 2020 | Rozpočet | Skutečnost | Rozdíl v Kč | Rozdíl v % |
|---|---|---|---|---|
| Daňové příjmy | 10 298 000 | 9 307 617 | - 990 383 | - 9,62 % |
| Nedaňové příjmy | 800 200 | 762 904 | - 37 296 | - 4,66 % |
| Kapitálové příjmy | 0 | 0 | - 0 | - 0,00 % |
| Přijaté transfery | 434 000 | 2 974 569 | + 2 540 569 | + 85,41 % |
| Běžné výdaje | 9 362 800 | 11 422 841 | + 2 060 041 | + 18,03 % |
| Kapitálové výdaje | 2 169 400 | 5 115 884 | + 2 946 484 | + 57,59 % |
| Příjmy celkem | 11 532 200 | 13 045 089 | + 1 512 889 | + 11,60 % |
| Výdaje celkem | 11 532 200 | 16 538 724 | + 5 006 524 | + 30,27 % |
| Saldo | 0 | -3 493 635 | - 3 493 635 |
| Rok: 2019 | Rozpočet | Skutečnost | Rozdíl v Kč | Rozdíl v % |
|---|---|---|---|---|
| Daňové příjmy | 9 188 000 | 10 012 034 | + 824 034 | + 8,23 % |
| Nedaňové příjmy | 757 700 | 884 884 | + 127 184 | + 14,37 % |
| Kapitálové příjmy | 0 | 0 | - 0 | - 0,00 % |
| Přijaté transfery | 2 396 000 | 2 194 223 | - 201 777 | - 8,42 % |
| Běžné výdaje | 7 212 000 | 10 365 425 | + 3 153 425 | + 30,42 % |
| Kapitálové výdaje | 5 616 000 | 3 324 440 | - 2 291 560 | - 40,80 % |
| Příjmy celkem | 12 341 700 | 13 091 142 | + 749 442 | + 5,72 % |
| Výdaje celkem | 12 828 000 | 13 689 865 | + 861 865 | + 6,30 % |
| Saldo | -486 300 | -598 723 | - 112 423 |
| Rok: 2018 | Rozpočet | Skutečnost | Rozdíl v Kč | Rozdíl v % |
|---|---|---|---|---|
| Daňové příjmy | 8 430 000 | 9 675 655 | + 1 245 655 | + 12,87 % |
| Nedaňové příjmy | 754 200 | 787 183 | + 32 983 | + 4,19 % |
| Kapitálové příjmy | 0 | 40 450 | + 40 450 | + 100,00 % |
| Přijaté transfery | 300 000 | 7 027 267 | + 6 727 267 | + 95,73 % |
| Běžné výdaje | 7 108 192 | 7 249 952 | + 141 760 | + 1,96 % |
| Kapitálové výdaje | 1 976 000 | 8 113 712 | + 6 137 712 | + 75,65 % |
| Příjmy celkem | 9 484 200 | 17 530 556 | + 8 046 356 | + 45,90 % |
| Výdaje celkem | 9 084 192 | 15 363 664 | + 6 279 472 | + 40,87 % |
| Saldo | 400 008 | 2 166 892 | + 1 766 884 |
| Rok: 2017 | Rozpočet | Skutečnost | Rozdíl v Kč | Rozdíl v % |
|---|---|---|---|---|
| Daňové příjmy | 6 806 000 | 8 222 034 | + 1 416 034 | + 17,22 % |
| Nedaňové příjmy | 815 200 | 974 707 | + 159 507 | + 16,36 % |
| Kapitálové příjmy | 0 | 68 850 | + 68 850 | + 100,00 % |
| Přijaté transfery | 300 000 | 391 514 | + 91 514 | + 23,37 % |
| Běžné výdaje | 4 700 000 | 5 049 947 | + 349 947 | + 6,93 % |
| Kapitálové výdaje | 2 821 200 | 21 850 | - 2 799 350 | - 99,23 % |
| Příjmy celkem | 7 921 200 | 9 657 106 | + 1 735 906 | + 17,98 % |
| Výdaje celkem | 7 521 200 | 5 071 797 | - 2 449 403 | - 32,57 % |
| Saldo | 400 000 | 4 585 309 | + 4 185 309 |
| Rok: 2016 | Rozpočet | Skutečnost | Rozdíl v Kč | Rozdíl v % |
|---|---|---|---|---|
| Daňové příjmy | 5 713 600 | 7 215 621 | + 1 502 021 | + 20,82 % |
| Nedaňové příjmy | 818 700 | 806 183 | - 12 517 | - 1,53 % |
| Kapitálové příjmy | 0 | 0 | - 0 | - 0,00 % |
| Přijaté transfery | 150 000 | 1 192 880 | + 1 042 880 | + 87,43 % |
| Běžné výdaje | 4 665 000 | 4 971 781 | + 306 781 | + 6,17 % |
| Kapitálové výdaje | 1 297 300 | 1 348 587 | + 51 287 | + 3,80 % |
| Příjmy celkem | 6 682 300 | 9 214 685 | + 2 532 385 | + 27,48 % |
| Výdaje celkem | 5 962 300 | 6 320 368 | + 358 068 | + 5,67 % |
| Saldo | 720 000 | 2 894 317 | + 2 174 317 |
| Rok: 2015 | Rozpočet | Skutečnost | Rozdíl v Kč | Rozdíl v % |
|---|---|---|---|---|
| Daňové příjmy | 5 445 600 | 6 508 475 | + 1 062 875 | + 16,33 % |
| Nedaňové příjmy | 774 730 | 788 424 | + 13 694 | + 1,74 % |
| Kapitálové příjmy | 0 | 0 | - 0 | - 0,00 % |
| Přijaté transfery | 300 000 | 920 865 | + 620 865 | + 67,42 % |
| Běžné výdaje | 5 686 330 | 4 898 635 | - 787 695 | - 13,85 % |
| Kapitálové výdaje | 470 000 | 5 554 058 | + 5 084 058 | + 91,54 % |
| Příjmy celkem | 6 520 330 | 8 217 764 | + 1 697 434 | + 20,66 % |
| Výdaje celkem | 6 156 330 | 10 452 694 | + 4 296 364 | + 41,10 % |
| Saldo | 364 000 | -2 234 929 | - 2 598 929 |
| Rok: 2014 | Rozpočet | Skutečnost | Rozdíl v Kč | Rozdíl v % |
|---|---|---|---|---|
| Daňové příjmy | 4 972 600 | 6 308 109 | + 1 335 509 | + 21,17 % |
| Nedaňové příjmy | 803 919 | 793 299 | - 10 620 | - 1,32 % |
| Kapitálové příjmy | 0 | 86 500 | + 86 500 | + 100,00 % |
| Přijaté transfery | 265 000 | 458 809 | + 193 809 | + 42,24 % |
| Běžné výdaje | 4 645 500 | 4 586 281 | - 59 219 | - 1,27 % |
| Kapitálové výdaje | 770 019 | 1 910 536 | + 1 140 517 | + 59,70 % |
| Příjmy celkem | 6 041 519 | 7 646 718 | + 1 605 199 | + 20,99 % |
| Výdaje celkem | 5 415 519 | 6 496 817 | + 1 081 298 | + 16,64 % |
| Saldo | 626 000 | 1 149 900 | + 523 900 |
| Rok: 2013 | Rozpočet | Skutečnost | Rozdíl v Kč | Rozdíl v % |
|---|---|---|---|---|
| Daňové příjmy | 4 715 100 | 5 749 136 | + 1 034 036 | + 17,99 % |
| Nedaňové příjmy | 848 369 | 939 263 | + 90 894 | + 9,68 % |
| Kapitálové příjmy | 0 | 0 | - 0 | - 0,00 % |
| Přijaté transfery | 330 000 | 2 882 427 | + 2 552 427 | + 88,55 % |
| Běžné výdaje | 4 989 000 | 5 140 247 | + 151 247 | + 2,94 % |
| Kapitálové výdaje | 554 469 | 4 063 353 | + 3 508 884 | + 86,35 % |
| Příjmy celkem | 5 893 469 | 9 570 825 | + 3 677 356 | + 38,42 % |
| Výdaje celkem | 5 543 469 | 9 203 600 | + 3 660 131 | + 39,77 % |
| Saldo | 350 000 | 367 226 | + 17 226 |
| Rok: 2012 | Rozpočet | Skutečnost | Rozdíl v Kč | Rozdíl v % |
|---|---|---|---|---|
| Daňové příjmy | 3 828 350 | 4 298 018 | + 469 668 | + 10,93 % |
| Nedaňové příjmy | 839 659 | 818 049 | - 21 610 | - 2,57 % |
| Kapitálové příjmy | 0 | 14 000 | + 14 000 | + 100,00 % |
| Přijaté transfery | 600 000 | 2 932 175 | + 2 332 175 | + 79,54 % |
| Běžné výdaje | 4 705 509 | 5 235 031 | + 529 522 | + 10,11 % |
| Kapitálové výdaje | 227 500 | 2 931 078 | + 2 703 578 | + 92,24 % |
| Příjmy celkem | 5 268 009 | 8 062 243 | + 2 794 234 | + 34,66 % |
| Výdaje celkem | 4 933 009 | 8 166 109 | + 3 233 100 | + 39,59 % |
| Saldo | 335 000 | -103 866 | - 438 866 |
| Rok: 2011 | Rozpočet | Skutečnost | Rozdíl v Kč | Rozdíl v % |
|---|---|---|---|---|
| Daňové příjmy | 3 993 000 | 4 238 362 | + 245 362 | + 5,79 % |
| Nedaňové příjmy | 806 500 | 1 012 610 | + 206 110 | + 20,35 % |
| Kapitálové příjmy | 0 | 146 100 | + 146 100 | + 100,00 % |
| Přijaté transfery | 0 | 1 007 235 | + 1 007 235 | + 100,00 % |
| Běžné výdaje | 4 229 500 | 4 911 372 | + 681 872 | + 13,88 % |
| Kapitálové výdaje | 250 000 | 925 523 | + 675 523 | + 72,99 % |
| Příjmy celkem | 4 799 500 | 6 404 307 | + 1 604 807 | + 25,06 % |
| Výdaje celkem | 4 479 500 | 5 836 895 | + 1 357 395 | + 23,26 % |
| Saldo | 320 000 | 567 412 | + 247 412 |
| Rok: 2010 | Rozpočet | Skutečnost | Rozdíl v Kč | Rozdíl v % |
|---|---|---|---|---|
| Daňové příjmy | 3 436 500 | 4 150 930 | + 714 430 | + 17,21 % |
| Nedaňové příjmy | 805 600 | 1 025 810 | + 220 210 | + 21,47 % |
| Kapitálové příjmy | 0 | 0 | - 0 | - 0,00 % |
| Přijaté transfery | 0 | 482 520 | + 482 520 | + 100,00 % |
| Běžné výdaje | 3 842 100 | 4 756 770 | + 914 670 | + 19,23 % |
| Kapitálové výdaje | 0 | 167 520 | + 167 520 | + 100,00 % |
| Příjmy celkem | 4 242 100 | 5 659 260 | + 1 417 160 | + 25,04 % |
| Výdaje celkem | 3 842 100 | 4 924 290 | + 1 082 190 | + 21,98 % |
| Saldo | 400 000 | 734 970 | + 334 970 |
| Třída | Průměrný rozdíl % | R > S | R = S | R < S |
|---|---|---|---|---|
| Daňové příjmy | 14,31 % | 1x | 0x | 13x |
| Nedaňové příjmy | 10,72 % | 4x | 0x | 10x |
| Kapitálové příjmy | 42,86 % | 0x | 8x | 6x |
| Přijaté transfery | 67,33 % | 3x | 0x | 11x |
| Běžné výdaje | 13,60 % | 2x | 0x | 12x |
| Kapitálové výdaje | 64,61 % | 3x | 0x | 11x |
| Příjmy celkem | 23,81 % | 1x | 0x | 13x |
| Výdaje celkem | 28,63 % | 2x | 0x | 12x |